Tato stránka se nemusí dobře zobrazit v Internet Exploreru 6.

Internet Explorer 6 je 9 let starý, pro uživatele nebezbečný, zastaralý a chybový prohlížeč. Nepoužívejte ho.

Přejděte na Získejte Firefox! Mozillu Firefox, Google Chrome nebo Operu.

Ondreesek forever

Ondreesek Forever Ondreesek Forever Ondreesek Forever Ondreesek Forever Ondreesek Forever
 

Historie festiválku: Ondreesek forever je vzpomínkově-hudební akce, kterou pořádáme pravidelně v březnu. Připomínáme si tak jaro 2004, kdy jsme přišli o neuvěřitelného člena BezNudy Péťu Ondrise. Ondrísek nám chybí pořád stejně a kromě toho, že na něj vzpomínáme průběžně (zejména pak na Chaloupce u Náchoda, kde jsme ještě pospolu v bezstarostném tempu prožili mnoho nesmazatelných chvil a akcí), tak se vždy v březnu setkáváme na jeho počest a snažíme se trpkost z bolestného výročí obalit hudbou, panáky „čert“ a příjemnými setkáními. Pokaždé nás velmi dojme účast Péťovo maminky paní Ondrisové a v poslední době se právě tato březnová akce osvědčila jako hlavní schůzka roku přátel BN – sejdeme se totiž vždy v kompletní sestavě i s členy a kamarády z let minulých. V posledních letech se návštěvnost mini-festiválku (3-4koncerty, tombola, výstavy,prezentace o.s.BN) ustálila na přibližně 100 hostech. Každoročně se snažíme vybírat lákavá hudební tělesa (Prague Ska Conspiracy, Hair, Rolling Stones revival, Ruce mojí Dory, The BOOM) a povětšinou nás svým vystoupením poctí i domácí hvězdy (Čistírna pokaždé jinak, F.S., Heky-Hek, Brčko do sodovky).


2015 Ondreesek forever XI. – Fešáci

Jedenáctý ročník proběhl v komorním stylu.

2014 Ondreesek forever X. – Hvězda

Vážení přátelé,zveme Vás na jubilejní DESÁTÝ ročník Ondreeska, který se uskuteční 22.3.2014. Pozor! Letos nám nezahraje nikdo jiný než slavná česká kapela Blue Effect! Večírek se uskuteční tradičně V Teplicích na Hvězdě. A tradiční bude i all-inclusive zábava: neobejdeme se bez tomboly, dobrého občerstvení, přátelské atmosféry a jako vždy trochy vzpomínek.

2013 Ondreesek forever IX. – Hvězda

2012 Ondreesek forever VIII. – Hvězda

2011 Ondreesek forever VII. – Hvězda

2010 Ondreesek forever VI. – Hvězda

Mnoho fotek z akce na rajčeti od autora votypecka - děkujeme Ondrovi votypecka.rajce.idnes.cz/12.3.2010_Hvezda_On-dree-sek_for-ever/

2009 Ondreesek forever V. – Hvězda

2008 Ondreesek forever IV. – Hvězda

2007 Ondreesek forever III.- Hvězda

2006 Ondreesek forever II.- Jazz Klub

2005 Ondreesek forever I.- Koruna

Kompletní fotogalerie z akcí BezNudy najdete na Rajčeti.