INFORMACE PRO TREKAŘE

Zde najdete informace pro ty, kteří jdou trek po našich severních hranicích a chtěli by u nás najít zázemí - jak se k nám dostat a co očekávat.

Chceme vědět předem, že se k nám chystáte. Dejte nám vědět přes náš FB Bez nudy U Černého lesa. Pokud se chcete ubytovat pod střechou, využít kuchyň nebo koupelnu a na FB dotaz nereagujeme, tak nás kontaktujte telefonicky. Čísla jsou dole na této stránce.

Pořádáme tábory a v červenci je omezený prostor pro váš pobyt, protože není možné vstupovat do tábora. Pro aktuální informace sledujte náš FB Bez nudy u Černého lesa.


Níže uvedené instrukce k ubytování a dostupnému zázemí si také můžete stáhnout a vytisknout zde:


Adresa Dlouhé 8 u Nového Hrádku - na mapě zde

                                  

Co u nás máte k dispozici


1) Pro drsňáky, kteří skoro nic nepotřebují
Kdykoliv celoročně
(NEPLATÍ V ČERVENCI - pokud jdete v červenci, tak čtěte níže)
- modře ohraničené plochy pro stanování,
- suché záchody,
- zahradní altán se sezením,
- ohniště,
- tůň.
Respektujte, pokud zde už někdo je, a domluvte se s ním, kde můžete stanovat a co využívat. Pouhé přespání v červeně ohraničené ploše nevyvolá žádné konflikty. Jestli chcete být u vody, tak si najděte místo u tůně, ale není tam rovná plocha.
Poplatek necháme na vás. Finanční příspěvek pošlete na účet 2201598909/2010. Pokud máte peněženku prázdnou, tak je možné se domluvit na barteru nebo si to odpracovat.

2) Pro pohodáře, kteří chtějí nějaké pohodlí.
O pěkných víkendech a v srpnu, když je přítomen člen Bez nudy, z.s.,
je k dispozici
- koupelna,
- kuchyň,
- elektřina,
- možno objednat polopenzi (večeře a snídaně)
- ubytování pod střechou.
Tato varianta je placená. Poptejte nás přes FB Bez nudy u Černého lesa nebo na níže uvedených telefonních číslech.

3) V ČERVENCI
- pouze přespání v červeně ohraničených zónách bez přístupu k ostatnímu zázemí. V modrých zónách probíhají tábory a není možné vstupovat do tábora. Bezkonfliktní bude určitě přespání v remízku, protože vás nikdo neuvidí. Červená plocha u tůně je taky vhodná, pokud přijdete navečer. Využít můžete také okolí potoka od tůně dolů (není zakresleno v mapě, protože už by se to tam nevešlo).

Poplatek je dobrovolný. Možné uhradit finanční příspěvek na účet 2201598909/2010, domluvit se na barteru, odpracovat si to.

Všechny vámi zaplacené příspěvky půjdou zpět do vybavení tábořiště a když budete hodně přispívat, tak za několik let budete mít na přespání nějaký luxus od kupsiposed.cz.

Kontakty:
facebook Beznudy u Černého lesa,
telefon 723273938 (Vlastimil Chvoštík) nebo 775257625 (Kateřina Brušáková)

Tábořiště také můžeme poskytnout větší skupině na kratší pobyt nebo pro delší pobyt menší skupině, když hledáte místo, kde budete mít základnu pro cesty nalehko. Větší skupině může na místě pomoct člen Bez nudy, z.s. s organizací pobytu/vařením.


Zázemí pro drsňáky:

1. tůň - kdo do ní chce vlézt, tak projděte přítokem, jinak zapadnete do bahna. Tůň je pro osvěžení, není určená k mytí.
2. odtok z tůně pro snazší očistu (prosíme mýdlem bez chemie)
3. louka s remízkem v pozadí
4. remízek.


Zázemí pro pohodáře najdete na stránce Jak to u nás vypadá