ADRESA a JAK K NÁM 

Protože je nás a vás čím dál víc a trávíme na tábořišti čím dál víc týdnů, zvažte, zda k nám nedorazit busem (zastávka Borová, U Jedle) nebo se prosím pokuste sdružit do aut. Autokultura nám není blízká a s ohledem na přírodu ( a v neposlední řadě sousedy) se snažíme vše balancovat tak, abychom nebyli horám na obtíž. Během pobytu určitě omezte cesty autem sem a tam, busy jezdí všude krásně a jste na dovolené, nikam pospíchat nemusíte.


informace pro příjezd: Dlouhé, Nový Hrádek, 549 01

Na mapách si nás můžete najít zde.

1) Buď se k nám dostanete zespodu, což je na mapě pod tímto textem bod 1 ( odbočka z okresky na štěrkovou lesní cestu u  Zelinkův mlýn) a jedete cca 1km do mírného kopce, až dojedete na naší louku. Cesta není vhodná pro auta s extrémně nízkým podvozkem. Tuto cestu preferujeme, prosím používejte ji. 
2) Nebo naopak od zastávky Borová U Jedle, po 100 m u poštovní schránky (bod 2 na mapě)  štěrkovou cestou označenou jako slepá, opět je to stále rovně. Důrazně ale žádáme, pokud pojedete touto cestou, abyste jezdili KROKEM okolo té jediné chalupy, která tam je po levé straně. Mají tam malé děti, které si na cestě hrají, dobré sousedské vztahy jsou pro nás naprostou prioritou. 

Děkujeme, že pokud to jen trochu jde, jezdíte spodem. Nikoho tím nerušíme a to je náš cíl. Stejně tak prosíme o co nejméně zbytečných výjezdů během vašeho pobytu, pohybovat se po okolí Orlo-busy je také skvělé

💚💚💚


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.