Zázemí našeho tábořiště u Černého lesa

Hřebeny Orlických hor co by kamenem dohodil, hranice s Polskem za prvním lesíkem, naše 4 hektary samoty bez plotů, silnic a nočních světel měst i vesnic. Z Prahy jsou to dvě hodiny jízdy. A my jsme rádi, že to není hned za rohem. Dojede k nám totiž jen ten, kdo o samotu a absenci ruchu opravdu stojí a dokáže si jí vážit.

Ubytování a zázemí, které nabízíme.

A. Stanaři, karavanisti a další, kteří si přivezou vlastní bydlení
Nabízíme 45 000 metrů pozemků pro váš stan, menší karavan (větším karavanem se k nám asi nedostanete), teepee, hamaku,...

Ceny:
- s polopenzí (snídaně a večeře):
250kč/den osoba nad 12 let
200kč/den dítě 3-12 let s polopenzí
- pouze ubytování bez jídla:
150kč/den osoba nad 12 let
100kč/den dítě 3-12
Karavan s připojením k naší elektrické zásuvce 100kč/den.
Děti do 3 let zdarma, parkování zdarma, stan zdarma.
Pitná studená voda a teplá voda jsou v ceně, ale k dispozici pouze v době, kdy je přítomen člen Bez nudy, z.s. a nemáte pronajatou Komu nebo Domek

B. Koma
Nové modulové buňky (říkáme jim Komy), ve kterých je prostor na spaní (zatím jen na molitanech, ale snad se nám zadaří už letos do prázdnin vybavit patrem na spaní). Ideální pro rodinu nebo partu do 6 lidí. V další Komě je sprcha a umývárka s teplou vodou. Pro vaření je k dispozici kuchyň v Domku (viz níže). Suché záchody.

Ceny:
stejné ceny jako A. pro stanaře, pouze se platí příplatek 500kč/noc za Komu. Tzn. příplatek není za každého člena, ale celou skupinu/rodinu.

C. Domek
V patře je volný pokoj, který je využívaný na přespávání. Je vybaven minimalisticky, na zemi jsou pro přespání matrace. Vhodné pro rodinu nebo skupinu do 6 osob. V době velkých akcí se používá suchý záchod, při soukromém pobytu je možné používat splachovací záchod v domku. Ve spodním patře je plně vybavená kuchyň, sprcha s teplou vodou a záchod.

Ceny:
stejné ceny jako A. pro stanaře, pouze se platí příplatek 500kč/noc za domek. Tzn. příplatek není za každého člena, ale celou skupinu/rodinu.

K dispozici pro všechny:
1) Kdykoliv a celoročně - suché záchody, zahradní altán se sezením, ohniště.
2) Pro týdenní pobyty nebo v době, kdy je přítomen člen Bez nudy, z.s., je k dispozici pro všechny koupelna v Komě i Domku, sportovní vybavení a deskové hry.
Velká skupina si může vařit v polní kuchyni.

Vaření:

V době akcí, které pořádá některý člen Bez nudy, z.s., je možné objednat polopenzi. Hlavně se jedná o víkendy, prázdniny a prodloužené víkendy. V jiných termínech je možné jen vlastní vaření, podmínkou je ubytování Koma nebo Domek. V kuchyni je spousta vybavení včetně toustovačů, elektrického sporáku s troubou, hrnců, talířů, skleniček, lednic s mrazákem...

Co není k dispozici:

Peřiny - všichni spíme ve vlastních spacích pytlech.
Televize - máme lepší program - zelené lesy, louky, pasoucí se srnky a v noci tisíce hvězd bez světelného smogu.
Tekoucí pitná voda a elektřina v době, kdy není přítomen člen Bez nudy, z.s. a nemáte pronajatou Komu nebo Domek.
WiFi dokážeme nabídnout za příplatek.
Signál má dobrý jen Vodafone.

Domácí zvířata pouze uvázaná. Z důvodů vzniklých problémů v minulosti nutno uvazovat zvířata i v době, kdy není přítomen nikdo z Bez nudy, z.s.

Nabízíme toho hodně za málo peněz, tak co chceme od vás?
- dobrou náladu,
- že se k našemu vybavení budete chovat líp, než k vlastnímu a v případě, že něco rozbijete (ne talíř nebo hrnek, ale spíš okno, vařič apod.), tak nám to nezatajíte,
- poctivost při placení, protože veškeré peníze investujeme zpět do tábořiště.