HISTORIE ZÁLOHA

Vložte svůj text...


INFORMACE K PŘIHLAŠOVÁNÍ na letní tábor 2020

Pozor, hlášení. Po první vlně přihlašování máme o sestavě dětí na tábor jasno. Kapacita byla letos ihned a 100% naplněna loňskými táborníky, tudíž se druhá, doplňková vlna ani nespustí.

Táborníkům, kteří se letos nedostali, se moc omlouváme a rádi bychom doporučili sledování BezNudy i v následujících letech, tušíme totiž, že se nezadržitelně blíží rozšíření táboru na dva běhy, dorůstají totiž v celých smečkách další generace vedoucích a praktikantů. To bychom ale předbíhali. . Na přihlášené táborníky se už všichni moc těšíme❤️❤️!

Arian Majid, hlavní vedoucí LT 2020.


SYSTÉM PŘIHLAŠOVÁNÍ 2020

Nebylo lehké určit, jak spravedlivě zvládnout přetlak dětí. Na schůzi jsme odhlasovali tento postup:

1) Velký klasický dětský tábor: Přihlašování rozdělíme do dvou vln. Ti, kteří měli dítě na táboře loni, během nadcházejících 2 týdnů obdrží mailem odkaz na přihlášení pouze svého dítěte/dětí. Poté sečteme počet volných míst, toto číslo zveřejníme a oznámíme přesný datum a hodinu spuštění oficiálního přihlašování všem ostatním ve druhém kole.

2) oba Mechy - tam se neočekává tak dramatický přetlak, ale plno loni také bylo, je to tak, že hlavní vedoucí (Markéta Glo a Patr Mistoler) - si vás zkontaktují a vysvětlí, přihlašování bude v jejich režii. 

TÁBORY 2019 ZA NÁMI-DĚKUJEME VŠEM!

 🍄 S radostí můžeme konstatovat, že máme za sebou 4 úspěšné běhy (cyklistický tábor, mini mech, velký mech a klasický tábor). Pokud chcete vidět, jak jednotlivé běhy probíhaly, neváhejte se podívat do sekce "TÁBORY - LÉTO 2019".

Děkujeme všem za dosavadní přízeň a podporu!